Депутата Київради звинуватили у крадіжці голосів для Громадського бюджету. Всі його проєкти можуть вилучити

andrija-andreeva

Низка киян заявила, що агітатори за проєкти Андрія Андрєєва вкрали їхні голоси.

14 вересня Громадська бюджетна комісія вирішила внести депутата Київради Андрія Андрєєва до списку недоброчесних за фактами неправомірної агітації за проєкти бюджету участі.

Автор, якого занесли до списку недоброчесних, не може подавати проєкти на Громадський бюджет протягом року.

Цьогоріч Андрєєв подав на бюджет участі проєкти капремонтів баскетбольних і футбольних майданчиків у Солом’янському районі – це проєкти № 382, 467, 468 469 та 470.

На агітаторів цих проєктів надійшла низка скарг. Зокрема, згадки про громадські проєкти містилися у передвиборчих рекламних листівках депутата.

Також низка киян заявила, що їхні голоси було вкрадено: агітатори на вулиці пропонували перехожим проголосувати зі смартфона за один із проєктів, ті погоджувалися і згодом виявляли, що використано не один, а всі п’ять голосів.

Сам Андрєєв назвав те, що відбулося, «помилкою виконавців», і запевнив, що провів з агітаторами роз’яснювальні бесіди. Водночас він заявив, що це не його агітатори і вони на нього не працюють.

Оскільки Громадська комісія може вилучити проєкти на будь-якому етапі, проєкти Андрєєва, деякі з яких набрали понад 4000 голосів, можуть бути вилучені. Голосування за Громадський бюджет спливає вже сьогодні, опівночі 15 вересня.

©ukrlenta.news