Преспешники Януковича пытаются вернуть утраченную власть

Преспешники Януковича пытаются вернуть утраченную власть

Преспешники Януковича пытаются вернуть утраченную власть

Прошло несколько лет после Майдана, а люди, которые пришли к власти, не оправдали надежды народа на перемены. Их похоронили множество коррупционных расследований, в том числе и о обкрадывания собственного войска во время войны. Российская пропаганда искажала все факты событий 2014 года. Подчиненные Януковича тоже всячески унижали участников Майдана.

У Криму були переконані, що спочатку майданівці пішли на «штурм Адміністрації», а потім «Беркут» розігнав студентів. Вірячи цим маніпуляціям, вони почали демонізувати Майдан.

Тепер дехто хоче переконати нас, що це не міліція жорстоко побила громадян, а навпаки. У статті без автора стверджують, що перші міліціонери в ті дні постраждали саме у ту ніч.

стаття
З таким заголовком вийшла стаття у жовтому виданні «Страна.ua»

Декілька сотень добре екіпірованих беркутівців, били кийками протестувальників та заливали очі перцевим газом. А виявляється, як повідомляло видання «Страна.ua», що це поліцейські постраждали у цій ситуації.

Олена Лукаш, колишній член «Партії регіонів» і міністерка юстиції за часів Януковича поширила цю статтю з такими коментарем: «Хроники массовой резни. Это надо знать и помнить».

Преспешники Януковича пытаются вернуть утраченную власть
Олена Лукаш

Ще двоє обміняних ексберкутівців стверджували, що повернулись в Україну, щоб відновити «чесне ім’я Беркуту», який жорстоко бив людей. Ще одного представника влади Януковича Андрія Портнова дуже турбує доля «постраждалих співробітників міліції».

Преспешники Януковича пытаются вернуть утраченную власть
Андрій Портнов

Посіпаки Януковича ведуть продуману і сплановану діяльність, мета якої – дегероїзація подій Революції Гідності. В статтях одіозного видання «Стана.ua», коментарях Лукаш, або заявах Портнова постійно лунають слова, що принижують учасників Майдану. Усіх опонентів називають: «майданутими», «кастрюлеголовими», «рагулями».

Саме в цьому і є найбільша трагедія Майдану: коли громадяни вийшли протестувати проти влади, на них нацькувати міліцію. Пройшло 6 років, а ми добре пам’ятаємо, чому вийшли на Майдан. А той, хто намагається нас залякати – приречений на поразку.

Розслідування злочинів, що були здійснені під час Революції Гідності треба доводити до кінця. А усіх винних притягати до відповідальності. Бо якщо цього не зробити – вовки миттєво одягнуть овечі шкури.

Источник: https://24tv.ua/ru/prespeshniki_janukovicha_pytajutsja_vernut_utrachennuju_vlast_n1278744